Te huur Appartement De Savornin Lohmanlaan in Rotterdam | selecthuur.nl
Dutch English

Te huur Appartement De Savornin Lohmanlaan in Rotterdam

Rotterdam
De Savornin Lohmanlaan
Huurprijs: 
€ 4000,- p/m
Soort woning: 
Appartement
Woonoppervlakte: 
145 m²
Aantal kamers: 
6
Aantal slaapkamers: 
5
Beschikbaar per: 
Per direct

Appartement zoekt woongroep (max 5 personen, zie voorwaarden)
Gemeubileerd 6 kamer dubbel bovenhuis (145 m2) met 2 badkamers, gelegen aan misschien wel de mooiste laan van Bergpolder, De Savornin Lohmanlaan. Het lichte appartement heeft 5 slaapkamers, 2 badkamers en een ruime woonkamer met luxe open keuken en verdeeld over 2 verdiepingen.
Uitvalswegen richting Den Haag, Amsterdam en Utrecht, horecagelegenheden, openbaar vervoer (tram), winkels en het stadscentrum liggen binnen handbereik. Indel...... Als je verder klikt kom je bij een nieuwe pagina met uitgebreide informatie over de huurwoning en met de directe contactgegevens van de beheerder

Is deze woning niet meer beschikbaar of al verhuurd? Laat het ons dan weten!

SCHRIJF JE VANDAAG NOG IN

EN VIND DE WONING VAN JE DROMEN!

 

Wij zijn een groot Nederlands platform gespecialiseerd in huurwoningen , kamers en studio's.

Wij bieden over heel Nederland een aantrekkelijk aanbod aan van directe verhuurders en/of makelaars waar u direct mee in contact kunt komen, dat is erg fijn voor u als woningzoekende. Wij leggen u graag persoonlijk uit hoe onze website werkt in een telefoongesprek. U kunt daarvoor contact opnemen met 020-2442947. Let er wel op dat een bezichtiging aanvragen telefonisch niet mogelijk is.

 

 

Vind vandaag nog uw droomwoning!

Aantrekkelijke tarieven
Geen extra kosten
Direct bij de eigenaar
Resultaatgericht
Onbeperkt reageren op het gehele aanbod
Premium al vanaf €24,95

U betaalt éénmalig de inschrijfkosten van het gewenste pakket.